KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658354
nr 1365 8354
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna på café. Olja på duk, 46x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:06:41
100 kr
150 kr